Blog List – Alternate Layout – Load More

Naujas projektas – Charrytime!

MGP Group kartu su Ričardu Doveika, Maisto banku, Lese ir kitomis organizacijomis sukūrė nemokamą paramos platformą ir ieško bendradarbiavimo pagalbos.

CharyTime programėlėje reklamuojasi įmonės, o iš peržiūrų surinkti taškai atitenka ne pelno siekiančioms organizacijoms, kurios visos išvardytos mūsų puslapyje www.charytime.com .

Nors tai visiškai nauja platforma, tačiau per pirmąjį mėnesį (spalį) buvo paskirstyta virš 78.000 taškų. Kuomet žmonės skiria taškus savo pasirinktai organizacijai, taškai virsta pinigais ir mėnesio gale ne pelno siekiančios organizacijos bendradarbiaujančios su CharyTime gauna pinigines išmokas (tai galite pamatyti prisijungę prie CharyTime feisbuke).

Šiuo metu MGP Group ieško savanorių, galinčių pritraukti bendradarbiavimui užsienyje esančias nevyriausybines organizacijas bei reklamdavius, kurių reklama būtų afišuojama CharyTime programėlėje. Tai tarsi cirkuliacinis ratas kuomet galime būti reikalingi vieni kitiems.

Kviečiame bendradarbiauti! Rašykite mums kontaktais, esančiais: https://www.charytime.com/details/

Lietuviai užsibrėžė sukurti itin didelį elektromobilių įkrovimo stotelių tinklą

Lietuvos bendrovė kartu su verslo partneriais iš Lenkijos nusitaikė į didžiulį potencialą turinčių elektromobilių įkrovimo stotelių tinklo plėtrą.  Prie projekto „Clean drive“ komandos prisijungė Vilniaus meras Remigijus Šimašius, artimiausiu metu bus baigti susitarimai su Šveicarijos ir Šiaurės Amerikos atstovais ir įkurta nauja įmonė Šveicarijoje.

Skaitykite daugiau